KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482314
nr 1148 2314
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 1/50. 36x30 cm
Kondition: löst blad
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
måndag 4 december 2017
kl 18:34:54